OCENA GRY
87%
31 głosów

Sklep Z Sukniami Ślubnymi

Kategoria: Gry Sklep Z UbraniamiIlość zagrań: 5163Dzisiaj grano: 0 razy
Sklep z Sukniami Ślubnymi
Brides Shopping - Sklep z Sukniami Ślubnymi
Witajcie dziewczyny! Zapraszamy Was do zagrania w świetną grę, w której zabawicie się w prowadzenie sklepu. Będzie to sklep z ubraniami, a konkretnie z sukniami ślubnymi. To pierwsze miejsce, które odwiedzają wszystkie przyszłe panny młode, które jeszcze niedawno zaręczyły się ze swoimi ukochanymi. Każda panna młoda chce, aby jej ślub był niesamowitym wydarzeniem. Chce, aby wszystko wypadło po prostu perfekcyjnie. Ślub to niezwykła przygoda, jednak podczas podróży do ślubnego kobierca trzeba uporać się z wieloma zadaniami i obowiązkami. Oprócz zaplanowania wystroju sali weselnej bardzo ważny elementem jest również wizyta w salonie kosmetycznym, salonie makijażu oraz u fryzjera. Najważniejsze jest jednak wybór wspaniałej, białej sukni ślubnej, w której panna młoda będzie wyglądać niezwykle pięknie i uroczo. Rozpocznij pracę i od pierwszego dnia postaraj się spełnić wszystkie oczekiwania odwiedzających Cię klientek. Każdą z nich będziesz musiała zaprowadzić do odpowiedniego działu z sukniami ślubnymi. Jeśli któraś z nich spodoba się klientce zaprowadź ją do przymierzalni, w której oceni, czy właśnie ta suknia będzie tą jedyną, czy też nie. Jeśli zdecyduje się na zakup zaprowadź ją do kasy! Wraz z kolejnymi poziomami czekać na Ciebie będzie coraz to więcej obowiązków i możliwości! Sprawdź się jako menedżerka i spróbuj rozwinąć ten biznes! Niech przynosi jak największe przychody!
Gry podobne do Brides Shopping

Zagraj w grę Sklep z Sukniami Ślubnymi

1
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
87
13
87%
Jeśli spodobała Wam się gra Sklep z Sukniami Ślubnymi koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 5163 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Brides Shopping - Sklep z Sukniami Ślubnymi została dodana na Gry-24.eu 2014-08-05 o godzinie 20:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 5163 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry sklep z ubraniami! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!