OCENA GRY
83%
18 głosów

Kolorowanka Z Ptakami Angry Birds

Kategoria: Kolorowanki Angry BirdsIlość zagrań: 7597Dzisiaj grano: 0 razy
Kolorowanka z Ptakami Angry Birds
Angry Birds Online Coloring - Kolorowanka z Ptakami Angry Birds
Ptaki z Angry Birds stały się bardzo sławne, dzięki pewnej grze mobilnej wydanej w 2009 roku. Dzisiaj chyba każdy posiadać smartfona lub tabletu doskonale zna grę, w której ptaki wystrzeliwuje się z procy i niszczy konstrukcje zbudowane z belek, pod którymi kryją się złe świnki. Gra stała się prawdziwym hitem i powstało wiele jej kontynuacji oraz przeróbek. Za chwilę będziecie mogli zagrać w jedną z nich. To kolorowanka z ptakami przeznaczona przede wszystkim dla najmłodszych graczy. Wykorzystajcie pędzel oraz paletę barw, aby nadać obrazkowi trochę koloru, ponieważ na razie jest czarno biały i smutny. Powodzenia!
Gry podobne do Angry Birds Online Coloring

Zagraj w grę Kolorowanka z Ptakami Angry Birds

10
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
83
17
83%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka z Ptakami Angry Birds koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 7597 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Angry Birds Online Coloring - Kolorowanka z Ptakami Angry Birds została dodana na Gry-24.eu 2014-08-08 o godzinie 20:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 7597 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki angry birds! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!