OCENA GRY
76%
17 głosów

Symulator Lotniczy 3D

Kategoria: Gry SamolotyIlość zagrań: 2876Dzisiaj grano: 1 razy
Symulator Lotniczy 3D
3D Flight Sim - Symulator Lotniczy 3D
Czy marzyłeś kiedyś o karierze pilota i lataniu prawdziwymi samolotami? Jeśli tak to za chwilę Twoje marzenie się ziści, a to za sprawą wspaniałej gry będącej symulatorem lotniczym! W grze czeka na ciebie cały szereg różnych zadań, ciekawych misji i trudnych wyzwań. Znajdziesz w niej kilka różnych rodzai samolotów, począwszy od odrzutowców po dwupłaty i awionetki. Wsiadaj do kabiny pilota i uruchom silniki swojego samoloty! Po chwili wzbijesz się w powietrze i spróbujesz pokonać wyznaczony dystans lub wykonać bezbłędnie jego z zadań. W pierwszej misji zadanie będzie polegało na przeleceniu odrzutowcem przez zawieszone w górze okręgi. Podczas innych lotów będziesz musiał uważać na wysokie góry i klify. Gra na pewno wciągnie wszystkich miłośników lotnictwa i latania samolotami na długie godziny!
Gry podobne do 3D Flight Sim

Zagraj w grę Symulator Lotniczy 3D

100
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
76
24
76%
Jeśli spodobała Wam się gra Symulator Lotniczy 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2876 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra 3D Flight Sim - Symulator Lotniczy 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-08-17 o godzinie 21:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 2876 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry samoloty! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!