OCENA GRY
76%
34 głosów

Jej Wysokość Zosia I Magiczne Bańki

Kategoria: Gry Księżniczka ZosiaIlość zagrań: 8663Dzisiaj grano: 0 razy
Jej Wysokość Zosia i Magiczne Bańki
Sofia The First Royal Bubble Rescue - Jej Wysokość Zosia i Magiczne Bańki
Czy grałyście już w gry o przygodach małej księżniczki Zosi z serialu Walta Disneya? Nosi on tytuł Jej Wysokość Zosia i opowiada o perypetiach siedmioletniej dziewczynki mieszkającej we wspaniałym, bajkowym królestwie. Na co dzień mała księżniczka zmaga się z różnym problemami wieku dorastania, przeżywa swoje pierwsze wzloty i upadki, poznaje nowych przyjaciół i spędza czas na rozmawianiu ze zwierzętami. Pewnego dnia spędzała czas w ogrodzie i przyglądała się zwierzętom. Gdy zrobiło się już późno postanowiła wrócić na zamek. To co dostrzegła bardzo ją zdumiało. Wszędzie wokół pałacu unosiły się różne przedmioty. Znajdowały się w mydlanych bańkach. Gdy weszła do środka również ujrzała lewitujące sprzęty. Okazało się, że zła czarownica rzuciła zaklęcie i wszystko poszybowało do góry! Tylko dzięki swoim umiejętnością oraz magicznej różdżce będzie mogła przywrócić ład i porządek na zamku. Jeśli chcecie, aby wszystko wyglądało tak jak dawniej musicie pomóc jej w przebijaniu baniek mydlanych i sprowadzaniu przedmiotów na ziemię. Rzucajcie zaklęcia celując w bańki za pomocą myszki. Uważajcie jednak na pułapki. Jeśli Zosia trafi bańkę z zielonym zygzakiem pomieszczenie wypełni się strasznym smrodem!
Gry podobne do Sofia The First Royal Bubble Rescue

Zagraj w grę Jej Wysokość Zosia i Magiczne Bańki

101
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
76
24
76%
Jeśli spodobała Wam się gra Jej Wysokość Zosia i Magiczne Bańki koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 8663 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Sofia The First Royal Bubble Rescue - Jej Wysokość Zosia i Magiczne Bańki została dodana na Gry-24.eu 2014-08-18 o godzinie 20:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 8663 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry księżniczka zosia! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!