OCENA GRY
80%
54 głosów

Księżniczka Zosia I Zaginiony Amulet

Kategoria: Gry Księżniczka ZosiaIlość zagrań: 9909Dzisiaj grano: 2 razy
Księżniczka Zosia i Zaginiony Amulet
Sofia The First The Missing Amulet - Księżniczka Zosia i Zaginiony Amulet
Jej Wysokość Zosia i Zaginiony Amulet to przepiękna gra dla nieco młodszych dziewczynek, uwielbiający serial o przygodach tej sympatycznej księżniczki Disneya. Ma dopiero siedem lat i spędza czas na poznawaniu uroków życia na królewskim dworze. Z pewnością podczas oglądania kolejnych odcinków przygód Zosi zauważyłyście, że na swojej szyi nosi pewien wspaniały klejnot. Być może Zosia w jednym z odcinków korzystała z jego niezwykłej mocy? To Amulet Avaloru, dzięki któremu Zosia stała się na prawdę niezwykłą księżniczką. Jego moc jest potężna i jeśli wpadnie w niepowołane ręce może zostać wykorzystany w złej wierze. Amulet zachowuje się zupełnie inaczej, jeśli nosi go osoba o czystym sercu, serdeczna i przyjacielska. Dzięki niemu mała księżniczka otrzymała również inną, niezwykłą moc. Od chwili, gdy po raz pierwszy zawisł na jej szyi otrzymała umiejętność rozmawiania ze zwierzętami. Rozumie ich mowę a one rozumieją co Zosia do nich mówi. Właśnie dzięki amuletowi może rozmawiać ze swoim przyjaciele Uszatym, małym, sympatycznym króliczkiem. Amulet Zosia otrzymała od swojego ojca króla Rolanda Drugiego w prezencie. Od tej chwili zawsze miała go przy sobie i nie odstępowała go na krok starając się go nie zgubić. Niestety tego ranka po przebudzeniu ujrzała, że magiczny kamień gdzieś przepadł. Dziewczynka jest bardzo zdenerwowana i czym prędzej postanowiła rozpocząć poszukiwania. Nie widział go nikt z jej rodzeństwa, więc postanowiła przeszukać cały zamek, komnata po komnacie, oraz przylegające do niego ogrody. Na pewno zgubiła go w obrębie królestwa, ponieważ nigdzie indziej nie chodziła. Wraz z nią rozpoczniecie długie i żmudne poszukiwania. Podczas gry pierwsze kroki skierujecie do ogrodu. Rośnie tam wiele pięknych klombów, stoją tam również marmurowe rzeźby. Zosia będzie musiała przeszukać niem każdy krzak. Przy okazji być może uda jej się znaleźć różne przedmioty, które gospodarze zgubili tutaj lata temu? Przekonajcie się, jakie skarby będziecie mogli w nim odszukać! Następnie przeszukajcie kolejne komnaty, a na pewno prędzej czy później uda Wam się znaleźć amulet Avaloru!
Gry podobne do Sofia The First The Missing Amulet

Zagraj w grę Księżniczka Zosia i Zaginiony Amulet

102
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
80
20
80%
Jeśli spodobała Wam się gra Księżniczka Zosia i Zaginiony Amulet koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 9909 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Sofia The First The Missing Amulet - Księżniczka Zosia i Zaginiony Amulet została dodana na Gry-24.eu 2014-08-18 o godzinie 20:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 9909 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry księżniczka zosia! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!