OCENA GRY
79%
34 głosów

Księżniczka Zosia I Magiczny Ogród

Kategoria: Gry Księżniczka ZosiaIlość zagrań: 6881Dzisiaj grano: 1 razy
Księżniczka Zosia i Magiczny Ogród
Sofia Enchanted Garden - Księżniczka Zosia i Magiczny Ogród
Zapraszamy Was do świata bajki Jej Wysokość Zosia! Księżniczka Zosia i Magiczny Ogród to przepiękna gra, która z pewnością podbije Wasze serca! Magiczny Ogród to jedna z najpiękniejszych gier dla wszystkich miłośniczek tej małej, sympatycznej księżniczki. Za chwilę przekonacie się ile sekretów skrywają pałacowe ogrody! Zamek oraz przylegające do niego ziemie to kraina pełna magii i niezwykłych postaci i tajemniczych miejsc! Podczas gry odwiedzicie jedno z nich. Choć Zosia bardzo często przesiaduje w ogrodach, to jednak dopiero dzisiaj dostrzegła starą, zardzewiałą furtkę. Postanowiła sprawdzić co się za nią kryje, i w ten sposób odkryła wejście to tajemniczego ogrodu, który niestety na razie wygląda na obumarły. Gra swoją fabułą zdaje się nawiązywać do starego filmu familijnego pod tytułem "Zaczarowany ogród". Być może miałyście okazję go obejrzeć? To miejsce wygląda bardzo podobnie do tego z filmu. Rośliny dawno już tam nie rosną a ziemia wydaje się martwa. Ogród z pewnością potrzebuje kogoś, kto będzie w stanie się nim zająć, kogoś, kto wie co nieco o ogrodnictwie i potrafi sadzić piękne kwiaty oraz rośliny. Zosia nigdy tego nie robiła, jednak ma zamiar przywrócić to miejsce do życia i sprawić, aby na nowo odżyło i wkrótce mieniło się milionami pięknych kolorów. Czeka nią cała masa pracy. Będzie musiała sadzić nasionka, uprawiać grządki i doglądać roślinek aby pięknie rosły. W centrum ogrodu stoi również stara fontanna, w której dawniej pluskały się ptaki. Im więcej roślin posadzicie tym więcej ptaków na nowo przypomni sobie o istnieniu tego miejsca. Wykonujcie wszystkie czynności zgodnie z instrukcjami przekazywanymi wam przez małą królewnę, a na pewno odniesiecie wielki sukces!
Gry podobne do Sofia Enchanted Garden

Zagraj w grę Księżniczka Zosia i Magiczny Ogród

103
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
79
21
79%
Jeśli spodobała Wam się gra Księżniczka Zosia i Magiczny Ogród koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 6881 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Sofia Enchanted Garden - Księżniczka Zosia i Magiczny Ogród została dodana na Gry-24.eu 2014-08-18 o godzinie 21:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 6881 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry księżniczka zosia! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!