OCENA GRY
69%
75 głosów

Księżniczka Zosia I Latający Dywan

Kategoria: Gry Księżniczka ZosiaIlość zagrań: 7698Dzisiaj grano: 1 razy
Księżniczka Zosia i Latający Dywan
Sofias Flying Carpet Adventure - Księżniczka Zosia i Latający Dywan
Na pewno doskonale znacie bajkę o pewnym chłopcu o imieniu Alladyn i pamiętacie scenkę, w której przemierzał niebo na swoim zaczarowanym, latającym dywanie. Dzisiaj mała księżniczka Zosia będzie mogła podobnie jak on wzbić się w przestworza na tym niezwykłym, latającym obiekcie i przekonać się na własne oczy, jak jej królestwo wygląda z lotu ptaka. Oczywiście jeśli chcecie odkryć wszystkie sekrety, które kryje w sobie ta gra będziecie musiały ją ukończyć. Zosia podczas gry przeżyje na pewno jedną z najbardziej magicznych i niezwykłych przygód w swoim życiu. W końcu kto ma okazję przelecieć się latającym dywanem? Nie występuje on w zbyt wielu bajkach. Zgadnijcie, co też będzie celem Waszej podróży? Jeśli się postaracie, dolecicie nim aż do samych wrót zamku legendarnego znalazcy magicznej lampy! Z góry będziecie oglądały wiele wspaniałych krain. Obejrzycie wiszące ogrody i spróbujecie zebrać wszystkie kule energii, które unoszą się nad jego powierzchnią. To jednak nie wszystko. Kule to tylko dodatek. Głównymi obiektami, które będziecie zbierały są chmury! Nie będą to jednak niezwykłe chmury, a taki, które przypominają różne przedmioty. Na pewno nie jeden raz wpatrywałyście się w obłoki snujące się po niebie i chmury przywoływały w waszych wyobraźniach różne kształty. Lista obiektów, które musicie zebrać podczas lotu znajduje się powyżej gry. Dopiero gdy zbierzecie je wszystko Zosia będzie mogła opuścić ten teren i udać się w dalszy lot. Po ukończeniu tego poziomu dywan obdarzony własnym rozumem spłata wam małego figla. Skryje się na targu dywanów, a Wy będziecie musiały go znaleźć aby polecieć na nim dalej. Przez cały czas sterujcie dywanem za pomocą myszki podnosząc i obniżając pułap jego lotu. Dzięki temu ominiecie różne przeszkody i nie zderzycie się z jakimś ptakiem! Jeśli ukończycie tę grę koniecznie zajrzyjcie również do kategorii z grami małej księżniczki i spróbujcie swoich sił w pozostałych grach!
Gry podobne do Sofias Flying Carpet Adventure

Zagraj w grę Księżniczka Zosia i Latający Dywan

104
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
69
31
69%
Jeśli spodobała Wam się gra Księżniczka Zosia i Latający Dywan koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 7698 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Sofias Flying Carpet Adventure - Księżniczka Zosia i Latający Dywan została dodana na Gry-24.eu 2014-08-18 o godzinie 21:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 7698 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry księżniczka zosia! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!