OCENA GRY
67%
21 głosów

Księżniczka Zosia I Parzenie Herbaty

Kategoria: Gry Księżniczka ZosiaIlość zagrań: 6469Dzisiaj grano: 0 razy
Księżniczka Zosia i Parzenie Herbaty
Sofia The First Its Tea Time - Księżniczka Zosia i Parzenie Herbaty
Jej Wysokość Zosia zaprasza Was serdecznie do swojej kolejnej gry. Tym razem na pewno poczujecie się jak prawdziwe księżniczki! Zadanie będzie znacznie różniło się od innych gier z Zosią, w które miałyście już okazję u nas zagrać. Jak sądzicie, czy możecie powiedzieć o sobie, że macie świetną pamięć? Jeśli tak to wspaniale, ponieważ na pewno przejdziecie grę bez najmniejszych problemów! Zosia pewnego dnia postanowiła nauczyć się parzyć herbatę. To bardzo ważna tradycja obowiązująca na jej zamku i każda księżniczka musi się jej nauczyć. Postanowiła zaprosić na wieczorny podwieczorek swoje rodzeństwo. Będzie tam również Amber, więc uważajcie, aby wszystko przebiegło bez żadnej, nawet najmniejszej wpadki. Księżniczka Zosia robi to dopiero pierwszy raz i czuwać będą nad nią dobre wróżki. Twoim zadaniem będzie przygotowanie całej stołowej zastawy. Będziesz musiała położyć na stole spodki, filiżanki oraz dzbanek z herbatą. Będziesz miała z czego wybierać. Wśród naczyń znajdziesz przepięknie zdobione filiżanki w różnych kolorach i motywach. Musisz jednak dokładnie zapamiętać kolory, które wybrały na podwieczorek wróżki, a następnie z pamięci przywołać wygląd tech naczyń. Przyjrzyj się uważnie talerzykom, filiżankom i dzbankowi i zapamiętaj ich barwy oraz wzorki. Po chwili spróbujesz wybrać z wielu innych dokładnie takie, jakie udało Ci się zapamiętać. Gdy tylko ujrzysz kilka bardzo podobnych do siebie naczyń przyjrzyj im się z największą uwagą, a następnie przywołaj z pamięci naczynie które było właściwe. Na pewno bez problemu przypomnisz sobie jak wyglądało. Po kilku chwilach stolik będzie pięknie zastawiony, i Amber oraz Janek będą mogli zasiąść wraz z Zosią do wieczornej herbatki. Z pewnością wieczór upłynie im na ciekawych rozmowach i następnego dnia będą chcieli to spotkanie powtórzyć!
Gry podobne do Sofia The First Its Tea Time

Zagraj w grę Księżniczka Zosia i Parzenie Herbaty

105
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
67
33
67%
Jeśli spodobała Wam się gra Księżniczka Zosia i Parzenie Herbaty koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 6469 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Sofia The First Its Tea Time - Księżniczka Zosia i Parzenie Herbaty została dodana na Gry-24.eu 2014-08-19 o godzinie 12:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 6469 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry księżniczka zosia! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!