OCENA GRY
82%
45 głosów

Leczenie Chorej Elsy

Kategoria: Gry Kraina LoduIlość zagrań: 8551Dzisiaj grano: 1 razy
Leczenie Chorej Elsy
Elsa Frozen Flu Doctor - Leczenie Chorej Elsy
Pierwsza gra w naszej nowej kategorii gry Kraina Lodu na pewno bardzo Wam się spodoba. Będzie to gra zupełnie inna od pozostałych gier z Anną i Elsą. Podczas grania przekonacie się, jak dobrze radzicie sobie jako pielęgniarki. Ta rola przypadnie Annie, która będzie musiała opiekować się chorą siostrą. Elsa, choć posiadła potężną moc, włada śniegiem i lodem, nie przestała być zwyczajnym człowiekiem. Do tej pory nie przykładała wielkiej wagi do swojego stroju i wychodziła na mróz ubrana w cienką sukienkę. Pewnego dnia wiał lodowaty wiatr i śnieg sypał wyjątkowo mocno. Po powrocie do pałacu Elsa nagle poczuła się strasznie osłabiona. Nabawiła się ostrego przeziębienia. Na szczęście Anna przybyła do niej w samą porę. Tylko dzięki jej pomocy Elsa już wkrótce wydobrzeje i będzie mogła wstać z łóżka i wyleczy się z grypy. W międzyczasie pomóż Annie zająć się siostrą i dbaj, aby się nie przemęczała. Jak prawdziwa lekarka zmierzysz jej temperaturę, sprawdzisz puls, podasz jej lekarstwo na kaszel i zrobisz jej inhalacje! Musisz wykonać dokładnie wszystkie zadania znajdujące się na liście. Po wykonaniu każdego z nich Anna odhaczy daną czynność i przejdzie do kolejnej z nich. Pamiętaj jednak, że musisz się trochę pospieszyć. Jeśli nie zdołasz wypełnić wszystkich medycznych zadań na czas Elsa może rozchorować się jeszcze bardziej. Mimo wszystko mamy nadzieję, że świetnie sobie poradzisz i już wkrótce obie siostry będą mogły spacerować i rozmawiać ze sobą tak jak za dawnych czasów! Gdy już zakończycie granie zagrajcie w kolejną grę z Krainy Lodu i sprawdźcie się w innym wyzwaniu!
Gry podobne do Elsa Frozen Flu Doctor

Zagraj w grę Leczenie Chorej Elsy

106
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
82
18
82%
Jeśli spodobała Wam się gra Leczenie Chorej Elsy koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 8551 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Elsa Frozen Flu Doctor - Leczenie Chorej Elsy została dodana na Gry-24.eu 2014-08-19 o godzinie 19:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 8551 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry kraina lodu! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!