OCENA GRY
82%
39 głosów

Bałwanek Olaf I Lodowa Wspinaczka

Kategoria: Gry Kraina LoduIlość zagrań: 7375Dzisiaj grano: 2 razy
Bałwanek Olaf i Lodowa Wspinaczka
Frozen Olafs Freeze Fall - Bałwanek Olaf i Lodowa Wspinaczka
Jeśli oglądaliście film Walta Disneya pod tytułem Kraina Lodu, to na pewno postać bałwanka Olafa jest Wam doskonale znana. Jest chyba najbardziej niezwykłą i przezabawną postacią w całym filmie. Niezwykły jest również sposób w jaki bałwanek powstał. Został ulepiony ze śniegu przez Annę oraz Elsę, dwie urocze księżniczki w czasach, gdy były jeszcze małymi dziewczynkami. Jednak gdyby nie czary Elsy nigdy nie posiadłby osobowości. Dzięki jej magii Olaf ożył i zaczął mówić. Od tej chwili bałwanek stał się ich najlepszym przyjacielem. Towarzyszył im zawsze i wszędzie, bawił się z nimi w różne zabawy i spędzał czas w ich towarzystwie. Bałwanek, jak to bałwanek składa się z trzech śniegowych kul. Jego ręce zostały stworzone z dwóch gałązek, Guziki oraz oczy to małe, czarne kamyczki. Ma również zabawną czuprynę na głowie. To sympatyczna postać, bardzo wesoła, zawsze uśmiechnięta i nieco głupkowata. Uwielbia się przytulać. Ma również bardzo nietypowe marzenie. Chciałby zobaczyć na własne oczy jak wygląda lato. Niestety to może się dla niego okazać tragiczne w skutkach. Bałwanek w upalnym słońcu najprawdopodobniej by się rozpuścił. Za chwilę wraz z nim rozpoczniecie zabawną, ale bardzo trudną i niebezpieczną, górską wspinaczkę. Czy uda Wam się wspiąć na sam szczyt ośnieżonej góry? Bałwanek będzie musiał pozbierać wszystkie swoje części porozrzucane na skalnych półkach i występach. Skaczcie z nim odbijając się od półek i zbierzcie jego ręce, nogi, nos, wszystkie guziki i inne jego części ciała. Czasami bardzo pomocny okaże się Sven, sympatyczny renifer, który również towarzyszył Annie i Kristoffowi podczas podróży do krainy Elsy. Jeśli na niego wskoczycie podrzuci Was do góry. Dzięki niemu nadrobicie drogi i znacznie szybciej dotrzecie na samą górę! Bałwanek Olaf i Lodowa Wspinaczka to wspaniała gra, w którą po prostu musicie zagrać. Na pewno pokochacie ją od pierwszego wejrzenia! Gdy zakończycie granie zajrzyjcie również do naszej kategorii z innymi grami z Krainy Lodu!
Gry podobne do Frozen Olafs Freeze Fall

Zagraj w grę Bałwanek Olaf i Lodowa Wspinaczka

107
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
82
18
82%
Jeśli spodobała Wam się gra Bałwanek Olaf i Lodowa Wspinaczka koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 7375 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Frozen Olafs Freeze Fall - Bałwanek Olaf i Lodowa Wspinaczka została dodana na Gry-24.eu 2014-08-20 o godzinie 10:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 7375 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry kraina lodu! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!