OCENA GRY
65%
20 głosów

Elsa I Magiczne Desery Lodowe

Kategoria: Gry Kraina LoduIlość zagrań: 4092Dzisiaj grano: 1 razy
Elsa i Magiczne Desery Lodowe
Elisa Magic Ice Cream - Elsa i Magiczne Desery Lodowe
Choć księżniczka Elsa mieszka w lodowym pałacu w krainie, w której panuje wieczna zima nie oznacza to wcale, że nie tęskni za latem! Ona również chciałaby poczuć gorące promienie słońca na swojej twarzy i spędzić wspaniałe wakacje nad brzegiem morza. Po długim namyśle postanowiła w końcu wybrać się na zasłużony urlop nad morze. Olaf gdy tylko dowiedział się o planach Elsy postanowił do niej dołączyć. Elsa obawia się jednak o jego zdrowie. W końcu Olaf jest śniegowym bałwankiem i jeśli znajdzie się w pełnym słońcu może się rozpuścić. Mimo wszystko postanowiła zabrać go ze sobą. Długo zastanawiała się jak sprawić, aby bałwanek pomimo słońca nie zamienił się w kałużę. Doszła do wniosku, że będzie musiała wykorzystać swoje lodowe czasy i podawać mu co pewien czas magiczne lody. Niestety ma sporo problemów z ich przyrządzeniem. Musi wybrać cztery odpowiednie składniki, a następnie wrzucić je do lodowej maszyny i trochę poczarować. Twoim zadaniem będzie kombinowanie ze sobą wszystkich składników lodowego deseru. Masz całą masę różnych możliwości. Za każdym razem na skutek czarów królowej śniegu powstanie coś innego. Nie zawsze będzie to jednak to co chciała wyczarować. Czasami przez przypadek wyczaruje na prawdę śmieszne przedmioty, o czym przekonacie się podczas gry! Przenieśmy się teraz na słoneczną, piękna plażę. Pod palmami znajduje się stolik z różnymi przedmiotami. Jest tam mleko, kostki lodu, jajka, świeże owoce, cukier oraz czekolada. Podczas każdego zadania będziesz musiała zdecydować o składnikach, które chcesz użyć. Olaf zmiksuje je w specjalnej maszynie, a Elsa rzuci lodowe zaklęcie. Po chwili w rękach Olafa pojawi się jakiś przedmiot. Sprawdź co to będzie!
Gry podobne do Elisa Magic Ice Cream

Zagraj w grę Elsa i Magiczne Desery Lodowe

108
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
65
35
65%
Jeśli spodobała Wam się gra Elsa i Magiczne Desery Lodowe koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 4092 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Elisa Magic Ice Cream - Elsa i Magiczne Desery Lodowe została dodana na Gry-24.eu 2014-08-20 o godzinie 12:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 4092 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry kraina lodu! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!