OCENA GRY
73%
135 głosów

Górska Wspinaczka Anny I Kristoffa

Kategoria: Gry Kraina LoduIlość zagrań: 12737Dzisiaj grano: 0 razy
Górska Wspinaczka Anny i Kristoffa
Frozen Double Trouble - Górska Wspinaczka Anny i Kristoffa
Górska Wspinaczka Anni i Kristoffa to epicka gra nawiązująca do filmu Kraina Lodu, który na pewno już widzieliście. Z czystym sumieniem można powiedzieć, że to jedna z najlepszych gier nawiązujących do tej wspaniałej bajki. Należy do gatunku gier platformowych, więc nie zabraknie w niej wspinaczki po platformach i innych, niecodziennych atrakcji. Bohaterami tej przygody będą Anna i Kristoff, którzy razem wybrali się na wyprawę do lodowej krainy w poszukiwaniu Elsy. Księżniczka mieszka obecnie w lodowym pałacu, w którym skryła się po ucieczce ze swojego królestwa. Postanowiła odciąć się od świata zewnętrznego i na pewno nie ma zamiaru wracać do poprzedniego życia. Anna ma jednak nadzieję, że uda jej się przekonać siostrę do powrotu. Jeśli ich wyprawa zakończy się sukcesem i bezpiecznie dotrą do jej pałacu kto wie? Być może Elsa powróci i zdejmie zaklęcie, które sprowadziło na królestwo wieczną zimę? W grze raz po raz będziecie wcielali się w inną postać. Raz będzie to Kristoff, raz Anna. Każda z postacie posiada bardzo przydatne umiejętności, które na pewno okażą się bardzo pomocne. W grze panuje zima. Górskie szlaki oraz drzewa kryją się pod białym puchem. Niestety ścieżka kończy się u podnóża góry, więc bohaterowie będą musieli się na nią wspiąć. Kristoff posiada umiejętność rzucania liną i wspinania się po niej na wyższe partie stoku. Anna potrafi skradać się i unikać polujących wilków. Panuje tam przenikający na wskroś mróz. Mimo to ani Anna, ani Kristoff nie mają zamiaru zawracać. Zaszli już tak daleki i nie ma nawet mowy o odwrocie. Pomóż im zmierzyć się ze wszystkimi niebezpieczeństwami tej mroźnej krainy. Stań oko w oko z wilkami i spróbuj je przechytrzyć. Wspinaj się na skalne półki i przeskakuj na przepaściami. Jeśli się postarasz na pewno uda Ci się ukończyć każdy z sześciu ciekawych poziomów i dotrzeć do Krainy Lodu!
Gry podobne do Frozen Double Trouble

Zagraj w grę Górska Wspinaczka Anny i Kristoffa

109
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
73
27
73%
Jeśli spodobała Wam się gra Górska Wspinaczka Anny i Kristoffa koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 12737 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Frozen Double Trouble - Górska Wspinaczka Anny i Kristoffa została dodana na Gry-24.eu 2014-08-20 o godzinie 20:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 12737 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry kraina lodu! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!