OCENA GRY
67%
9 głosów

Sprzedawanie Ciastek W Cukierni

Kategoria: Gry PracaIlość zagrań: 1782Dzisiaj grano: 0 razy
Sprzedawanie Ciastek w Cukierni
Cake Shop - Sprzedawanie Ciastek w Cukierni
W Twojej cukierni klienci mogą nabyć całą masę przepysznych ciastek, tortów i innych słodyczy. Jeśli chcesz zająć się prowadzeniem tego biznesu musisz wykazać się bardzo dobrym podejściem do każdego klienta, który przekroczy próg Twojej cukierni. Zazwyczaj będą przychodzili do ciebie tylko w jednym celu - kupić jedno z Twoich sławnych i przepysznych ciast. Ciasta składają się z trzech warstw. Musisz uważnie przyglądać się chmurką obok klientów i prawidłowo dobierać poszczególne warstwy wybierając je z gablotki. Jeśli się pomylisz wyrzuć całe ciasto do kosza i rozpocznij dekorowanie go od początku! Każdego dnia zmierzysz się z innymi wyzwaniami!
Gry podobne do Cake Shop

Zagraj w grę Sprzedawanie Ciastek w Cukierni

11
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
67
33
67%
Jeśli spodobała Wam się gra Sprzedawanie Ciastek w Cukierni koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1782 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Cake Shop - Sprzedawanie Ciastek w Cukierni została dodana na Gry-24.eu 2014-08-11 o godzinie 21:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1782 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry praca! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!