OCENA GRY
92%
12 głosów

Elsa I Leczenie Olafa

Kategoria: Gry Kraina LoduIlość zagrań: 3954Dzisiaj grano: 1 razy
Elsa i Leczenie Olafa
Olaf Frozen Doctor - Elsa i Leczenie Olafa
Pomimo tego, że Olaf, znany bohater Krainy Lodu jest śniegowym bałwankiem, to i tak nie uchroniło go to przed złapaniem grypy. Pewnego dnia po powrocie do domu Olaf zaczął kichać i kaszleć. Do jego przeziębienia przyczyniło się również upalne, wiosenne słońce w którym zaczął się roztapiać. Wieczorem dostał strasznej gorączki, więc Elsa, pomimo jego sprzeciwów postanowiła położyć go do łóżka. Tak rozpocznie się kolejna, ekscytująca gra z bohaterami filmu Frozen! Podobnie jak poprzednio będziecie musiały zająć się chorym i postawić go na nogi! Na krześle obok jego łóżka przez cały czas siedzi Elsa i pilnuje, aby Olaf zawsze mógł poprosić ją o coś do picia lub podanie mu lekarstwa. Elsa na szczęście doskonale wie, jak go wyleczyć. Przygotowała wszystko co będzie jej potrzebne i ułożyła na stoliczku koło jego łóżka. Najpierw pomożecie jej w zmierzeniu bałwankowi temperatury. Okaże się ona o wiele za wysoka jak na zimowego bałwanka. Elsa dzięki swojej magii szybko zamrozi całe otoczenie, dzięki czemu Olaf poczuje się znacznie lepiej! Na jego katar najlepsze będą kropelki do nosa, a następnie syrop na kaszel. Zaaplikujcie mu trzy łyżeczki, i sprawdźcie, czy to pomoże. Na pewno bardzo dobrym pomysłem będzie zrobienie mu inhalacji z lodowatego powietrza, dzięki któremu jego temperatura znów trochę spadnie. Na koniec pomóżcie królowej śniegu wyczarować chmurkę, z której będzie prószył na niego śnieg. Jeśli szybko i prawidłowo wykonacie każdą z tych czynności Olaf na pewno już za kilka chwil wstanie z łóżka i znów będzie mógł się bawić!
Gry podobne do Olaf Frozen Doctor

Zagraj w grę Elsa i Leczenie Olafa

110
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
92
8
92%
Jeśli spodobała Wam się gra Elsa i Leczenie Olafa koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3954 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Olaf Frozen Doctor - Elsa i Leczenie Olafa została dodana na Gry-24.eu 2014-08-20 o godzinie 20:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 3954 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry kraina lodu! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!