OCENA GRY
87%
23 głosów

Baby Hazel I Sprzątanie Łazienki

Kategoria: Gry Baby HazelIlość zagrań: 3263Dzisiaj grano: 2 razy
Baby Hazel i Sprzątanie Łazienki
Baby Hazel Bathroom Hygiene - Baby Hazel i Sprzątanie Łazienki
Baby Hazel to niezwykle sympatyczna dziewczynka, która zawsze stara się pomagać swojej mamie w wykonywaniu różnych obowiązków. Każdego dnia uczy się czegoś nowego o otaczającym ją świecie. Dzisiaj będziecie mogli zagrać w najnowszą grę z małą Hanią i przeżyć wraz z nią kolejny dzień pełen wrażeń! Dowiecie się również jak ważne jest codzienne dbanie o higienę. Tylko dzięki niej bardzo często unikamy zachorowania na różne choroby. Niestety za chwilę przekonacie się, że łazienka znajdująca się obok pokoju baby Hazel wygląda jak istne pobojowisko. Ciekawe, kiedy Hania ostatni raz tu sprzątała. Wszędzie walają się jej zabawki i nic nie leży tam gdzie powinno. Przekonacie się również, jak niebezpieczne jest pozostawiania przedmiotów na podłodze. Hania gdy tylko wejdzie do łazienki potknie się o zabawkę zostawioną na podłodze. Na szczęście nic jej się nie stanie. Mimo wszystko ta przygoda skłoni ją do zrobienia tutaj małych porządków. Na początku będziecie zbierali przedmioty oraz zabawki porozrzucane po pomieszczeniu. Poukładacie różne higieniczne przybory na swoje miejsca i wyrzucicie śmieci. Gdy Hania rozpocznie mycie rąk zauważy, że woda w umywalce nie chce spływać. Będzie musiała zawołać swoją mamę, ponieważ nigdy wcześniej to się nie zdarzyło i nie wie jak sobie z tym problemem poradzić. Jej mama pokaże jej jak poradzić sobie z zatkanym zlewem i razem wyjmą starą nakrętkę, która utknęła w rurze. Umywalce przyda się również porządne szorowanie, ponieważ na jej ściankach znajdują się pozostałości po mydle oraz paście do zębów. Wykorzystajcie specjalny płyn oraz szorstką gąbkę i pomóżcie Hani wyczyścić oraz opłukać umywalkę. Dopiero teraz będzie mogła umyć rączki wiedząc, że umywalka jest czysta i pozbawiona bakterii. To jednak nie wszystko, ponieważ po chwili będzie borykała się z zapchanym sedesem. Podczas mycia rączek do jej nozdrzy doleci nieprzyjemny zapach. Nie pomoże tu żaden odświeżać powietrza. Wraz ze swoją mamą Hania będzie musiała przepchać toaletę i użyć specjalnego płynu aby pozbyć się zarazków. Po chwili również toaleta będzie czysta i higieniczna. Dopiero teraz mała Hania będzie mogła wziąć kąpiel. Na szczęście jej wanna okaże się czysta i od razu będzie mogła wskoczyć do wody! Pomóżcie jej dokładnie umyć całe ciało i przez cały czas pilnujcie, aby dziewczynka nie grymasiła podczas kąpieli. Jeśli dokładnie wykonacie wszystkie czynności już po chwili nie tylko Hania, ale również cała łazienka będzie wyglądała czysto i schludnie. Od tej pory na pewno dziewczynka będzie pamiętała o sprzątaniu i przestrzegała podstawowych zasad zachowania higieny!
Gry podobne do Baby Hazel Bathroom Hygiene

Zagraj w grę Baby Hazel i Sprzątanie Łazienki

111
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
87
13
87%
Jeśli spodobała Wam się gra Baby Hazel i Sprzątanie Łazienki koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3263 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Baby Hazel Bathroom Hygiene - Baby Hazel i Sprzątanie Łazienki została dodana na Gry-24.eu 2014-08-21 o godzinie 13:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 3263 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry baby hazel! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!