OCENA GRY
100%
5 głosów

Łowienie Ryb Z Małą Hanią

Kategoria: Gry Baby HazelIlość zagrań: 3066Dzisiaj grano: 2 razy
Łowienie Ryb z Małą Hanią
Baby Hazel Fishing Day - Łowienie Ryb z Małą Hanią
Dzisiaj mamy dla was grę wędkarską, której główną bohaterką będzie Baby Hazel. Na pewno zdążyliście już ją poznać, ponieważ jej przygody są niezwykle popularne. Ta gra jest jednak zupełnie inna od pozostałych. Będzie to gierka zręcznościowa, w której będziecie musieli wykazać się refleksem i zręcznością w posługiwaniu się wędką. Być może grałyście już w bardzo podobną grę, w której wraz z Hanią oraz jej tatą wędkowaliście nad małym jeziorkiem. Następnego dnia Hazel postanowiła wykorzystać to czego się nauczyła i wypłynęła na środek jeziora małą łódeczką stojącą koło pomosty. Ma przy sobie wędkę i chce sprawdzić, czy będzie potrafiła złowić choć jedną rybę bez pomocy taty. Na pewno jej się to uda, jednak będziecie musieli dopilnować, aby nie wyłowiła z dna jeziora pustych butelek lub innego złomu. Każdy taki przedmiot będzie stanowił obciążenie dla jej łódki. Im więcej śmieci się na niej zbierze tym mniejsze szanse, że łódeczka będzie mogła utrzymać się na wodze. Co pewien czas zarzucajcie haczyk i celujcie nim w pływające pod wodą ryby. Łódkę możecie również przemieszczać za pomocą myszki. Jeśli chcecie popłynąć na lewo przeciągnijcie myszkę do lewego boku ekranu, jeśli chcecie popłynąć w prawo, przeciągnijcie myszkę w prawo. W tych wodach pływają różne ryby. Są wśród nich zarówno małe okonki czy płotki, ale również większe stworzenia, takie jak kałamarnice. Sprawdź ile ryb uda ci się złapać i pamiętaj aby omijać ciężkie przedmioty!
Gry podobne do Baby Hazel Fishing Day

Zagraj w grę Łowienie Ryb z Małą Hanią

112
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Łowienie Ryb z Małą Hanią koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3066 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Baby Hazel Fishing Day - Łowienie Ryb z Małą Hanią została dodana na Gry-24.eu 2014-08-21 o godzinie 16:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 3066 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry baby hazel! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!