OCENA GRY
75%
12 głosów

Pranie Ubrań Z Baby Hazel

Kategoria: Gry Baby HazelIlość zagrań: 2446Dzisiaj grano: 3 razy
Pranie Ubrań z Baby Hazel
Baby Hazel Laundry Time - Pranie Ubrań z Baby Hazel
Czy pomagałyście kiedyś swojej mamie w robieniu prania? Jeśli tak, to na pewno pobieżnie znacie się na obsłudze pralki. Dla naszej małej Baby Hazel będzie to jednak debiut. Jeszcze nigdy samodzielnie nie prała ubrań. W poprzednich grach z Hanią, które zamieszczaliśmy na Gry-24.eu miałyście już okazję wykonywać wraz z nią różne czynności. Dzięki temu na pewno doskonale wiecie jak trzeba się z nią obchodzić. Dziewczynka czasami bardzo lubi grymasić i denerwuje się gdy coś nie idzie po jej myśli. Potrafi nawet zanieść się płaczem. Rozweseli się dopiero wtedy, gdy spełnimy jej zachciankę lub podamy jej rzecz o którą prosi. Pranie będzie stanowiło dla niej prawdziwą lekcję życia. Dzięki temu dowie się, ile czasu mama musi poświęcić na doprowadzenie jej ubrań do ładu i jak trudno pozbyć się niektórych plam. Hania często bawi się na dworze, bardzo lubi również pluskać się w kałużach gdy za oknami pada deszcz. Zawsze gdy po takiej zabawie przychodzi do domu jest nie tylko cała przemoczona, ale również strasznie umorusana. Być może od tej pory będzie bardziej dbała o swoje ciuchy? Dzisiejsze pranie będzie polegała przede wszystkim na oddzieleniu ubrań koloru białego od tych kolorowych. Do każdego rodzaju ciuchów będziecie musiały użyć innego proszku. Gdybyście pominęły ten krok i wszystko wrzuciły od razu na pewno białe bluzki zabarwiłyby się w wysokiej temperaturze. Pomóżcie dziewczynce posegregować jej ubranka do odpowiednich koszy. Jeśli chcecie, aby uprane ubrania Hani ładnie pachniały koniecznie wlejcie odpowiedni płyn do wysuwanej kolory. Dzięki animowanej rączce będziecie wiedziały, której butelki należy użyć. Gdy już wszystko będzie gotowe uruchomicie urządzenie i poczekacie aż wszystko się upierze. Dopiero teraz będziecie mogły pomóc jej to wszystko powyjmować i rozpoczniecie kolejny etap gry - prasowanie! Jeśli ubrania mają wyglądać ładnie i schludnie po prasowaniu muszą również zostać odpowiednio poskładane. To prawdziwa sztuka, ponieważ każdy element garderoby składa się w inny sposób. Na pewno doskonale poradzicie sobie z tym zadaniem i wypełnicie każde zadanie prawidłowo i szybko. Jeśli spodobała Wam się ta gra koniecznie polećcie ją swoim koleżankom! Zagrajcie również w inny gry z Baby Hazel i przeżyjcie wraz z nią jeszcze ciekawsze i bardziej ekscytujące przygody!
Gry podobne do Baby Hazel Laundry Time

Zagraj w grę Pranie Ubrań z Baby Hazel

113
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
75
25
75%
Jeśli spodobała Wam się gra Pranie Ubrań z Baby Hazel koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2446 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Baby Hazel Laundry Time - Pranie Ubrań z Baby Hazel została dodana na Gry-24.eu 2014-08-21 o godzinie 17:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 2446 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry baby hazel! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!