OCENA GRY
100%
27 głosów

Pranie Ubrań Z Księżniczką Zosią

Kategoria: Gry Księżniczka ZosiaIlość zagrań: 6725Dzisiaj grano: 2 razy
Pranie Ubrań z Księżniczką Zosią
Princess Sofia Ironing - Pranie Ubrań z Księżniczką Zosią
Pranie Ubrań z sympatyczną księżniczką z bajki Jej Wysokość Zosia to gra przeznaczona nie tylko dla najmłodszych fanek serialu, ale także dla wszystkich naszych graczek lubiących gry w pranie ubrań! Choć Zosia jest najprawdziwszą księżniczką mieszkającą w najprawdziwszym zamku, to jednak bardzo lubi samodzielnie wykonywać niektóre czynności, które również dobrze mogłaby wykonywać jej służba. Jednym z takich obowiązków jest wykonywanie prania. Dzisiaj pomożecie jej włączyć i ustawić program w pralce, aby Zosia mogła wyprać wszystkie swoje sukienki. Jest ich tylko kilka, jednak i tak będzie musiała trochę popracować. Dokładnie musi wyprać cztery swoje sukienki. Najpierw otwórzcie drzwiczki pralki a następnie za pomocą myszki wrzućcie wszystko do bębna. Nalejcie płynu do odpowiedniej komory i po chwili możecie cieszyć się czystym praniem. Oczywiście wszystko będzie mokre, ale właśnie po to w jej łazience wisi sznurek do suszenia. Wywieście wszystko i poczekajcie aż w świecie gry upłynie dzień. Następnie każdą sukienkę połóżcie na desce do pracowania i pomóżcie Zosi wyprasować każdą z nich. Na koniec pozostanie jej tylko poukładać je do szafki! Mamy nadzieję, że gra bardzo Wam się spodoba i jeszcze do niej wrócicie!
Gry podobne do Princess Sofia Ironing

Zagraj w grę Pranie Ubrań z Księżniczką Zosią

117
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Pranie Ubrań z Księżniczką Zosią koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 6725 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Princess Sofia Ironing - Pranie Ubrań z Księżniczką Zosią została dodana na Gry-24.eu 2014-08-23 o godzinie 22:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 6725 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry księżniczka zosia! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!