OCENA GRY
81%
26 głosów

Dekorowanie Pokoju Anny Z Krainy Lodu

Kategoria: Gry Kraina LoduIlość zagrań: 5300Dzisiaj grano: 1 razy
Dekorowanie Pokoju Anny z Krainy Lodu
Frozen Anna Room Decor - Dekorowanie Pokoju Anny z Krainy Lodu
Księżniczka Anna chce umeblować swoją nową komnatę. Jeśli uważacie się za dobre dekoratorki wnętrz i lubicie od czasu do czasu przemeblowywać swoje pokoje, to być może ta gra będzie dla Was inspiracją! Nie będzie to jednak gra w dekorowanie podobna do innych które znacie. Anna chce, aby jej pokój wyglądał dokładnie tak jak go sobie zaplanowała. Gry rozpoczniecie grę ujrzycie piękną komnatę, łoże z baldachimem, ogień palący się na kominku i piękny widok za oknem. Na ścianie będzie wisiała półka na książki a obok jej łóżka stała nocna lampka. Po chwili scenka ta jednak zniknie i pozostaniecie z pustym pokojem. Musicie każdy mebel ustawić dokładnie tam gdzie stał na obrazku. Na pewno nie uda Wam się zapamiętać tego wszystkiego od razu, jednak po to właśnie w dolnym, lewym rogu znajduje się przycisk Hint. Gdy go klikniecie komnata na chwilę znów się pojawi. Po prawej stronie znajduje się strzałka. Po kliknięciu na nią myszką wysunie się katalog z meblami. Klikniecie jednego z nich sprawi, że mebel znajdzie się w pokoju. Musicie jedynie przeciągnąć go w odpowiednie miejsce. Ciekawe ile razy będziecie musiały korzystać z podpowiedzi aby wszystko ustawić tak jak trzeba? Jeśli gierka się Wam podoba zajrzyjcie również do kategorii z innymi grami Krainy Lodu Disneya i zagrajcie w inne, świetne tytuły!
Gry podobne do Frozen Anna Room Decor

Zagraj w grę Dekorowanie Pokoju Anny z Krainy Lodu

118
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
81
19
81%
Jeśli spodobała Wam się gra Dekorowanie Pokoju Anny z Krainy Lodu koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 5300 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Frozen Anna Room Decor - Dekorowanie Pokoju Anny z Krainy Lodu została dodana na Gry-24.eu 2014-08-23 o godzinie 22:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 5300 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry kraina lodu! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!