OCENA GRY
70%
30 głosów

Sprzedawanie Sukienek W Sklepie

Kategoria: Gry Sklep Z UbraniamiIlość zagrań: 3846Dzisiaj grano: 0 razy
Sprzedawanie Sukienek w Sklepie
Prom Shop - Sprzedawanie Sukienek w Sklepie
W tej zabawnej gierce zabawisz się w ekspedientkę pracującą w sklepie z sukienkami. Wyobraź sobie, że jesteś bardzo utalentowaną i zdolną sprzedawczynią, która potrafi sprzedać klientowi dosłownie wszystko. Za chwilę przez próg Twojego sklepu przejdzie pierwsza klientka, która szuka dla siebie pięknej sukienki. Czy będziesz potrafiła jej doradzić i pomóc jej wybrać wspaniałą suknię, w której będzie wyglądała pięknie i uroczo? Czasami odwiedzą Cię klientki, które będą chciały kupić piękna sukienkę wieczorową na bal semestralny lub inną, huczną uroczystość. Musisz spełnić wszystkie życzenia każdej z nich, i nie pozwolić, aby któraś z nich wyszła ze sklepu z pustą ręką. Wykaż się w biznesie handlowym i zarabiaj pieniądze!
Gry podobne do Prom Shop

Zagraj w grę Sprzedawanie Sukienek w Sklepie

12
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
70
30
70%
Jeśli spodobała Wam się gra Sprzedawanie Sukienek w Sklepie koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3846 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Prom Shop - Sprzedawanie Sukienek w Sklepie została dodana na Gry-24.eu 2014-08-11 o godzinie 22:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 3846 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry sklep z ubraniami! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!