OCENA GRY
71%
14 głosów

Projektowanie Tatuaży

Kategoria: Gry TatuażeIlość zagrań: 2088Dzisiaj grano: 0 razy
Projektowanie Tatuaży
Tattoo Project - Projektowanie Tatuaży
Witajcie w najbardziej znanym studio tatuażu na świecie. Nasza bohaterka prowadzi je od lat i ma całą masę klientów. W końcu jest prawdziwą artystką i potrafi stworzyć na skórze prawdziwe arcydzieła! Nic dziwnego, że każdego dnia przychodzą do niej kolejne dziewczyny chcące zrobić sobie tatuaż. Wykorzystajcie jej talent i doradźcie każdej z nich tatuaż, który będzie odzwierciedlał ich prawdziwą naturę. Przed każdym zadaniem dowiesz się o danej klientce czegoś więcej. Musisz dokładnie dowiedzieć się jaka jest i co lubi. Dopiero wtedy nasza bohaterka będzie mogła przygotować odpowiedni wzór. Następnie krok po kroku zaczniecie nanosić go na skórę za pomocą maszynki do tatuaży. Każdy krok będziecie musiały wykonać niezwykle starannie i dokładnie!
Gry podobne do Tattoo Project

Zagraj w grę Projektowanie Tatuaży

126
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
71
29
71%
Jeśli spodobała Wam się gra Projektowanie Tatuaży koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2088 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Tattoo Project - Projektowanie Tatuaży została dodana na Gry-24.eu 2014-08-24 o godzinie 18:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 2088 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry tatuaże! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!