OCENA GRY
50%
2 głosy

Parkowanie Policji

Kategoria: Gry PolicyjneIlość zagrań: 1271Dzisiaj grano: 0 razy
Parkowanie Policji
911 Police Parking - Parkowanie Policji
Zabawcie się w policjantów i zasiądźcie za kierownicą policyjnego radiowozu. Dzisiaj pod komendą jest straszny tłok i nasz stróż prawa nie ma gdzie zaparkować swojego auta. Samochody jeżdżą w tę i z powrotem i nietrudno o wypadek. Za chwilę poprowadzisz radiowóz i spróbujesz wepchnąć go w jakieś puste miejsce. Pamiętaj, że jesteś policjantem i dziwnie by to wyglądało jakbyś spowodował jakiś wypadek. W końcu jesteś obywatelem publicznym, którego celem jest pilnowanie porządku a nie powodowanie zniszczeń mienia. Gra składa się z 8 fascynujących poziomów, na których będziecie jeździli radiowozem, szukali przejazdów i przeciskali się pomiędzy innymi autami stojącymi przed komendą. Zawsze kierujcie się w stronę strzałki widocznej na mapie, a na pewno dotrzecie do celu!
Gry podobne do 911 Police Parking

Zagraj w grę Parkowanie Policji

127
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie Policji koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1271 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra 911 Police Parking - Parkowanie Policji została dodana na Gry-24.eu 2014-08-24 o godzinie 20:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1271 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry policyjne! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!