OCENA GRY
100%
8 głosów

Wyścig Policynych Radiowozów

Kategoria: Gry PolicyjneIlość zagrań: 2362Dzisiaj grano: 0 razy
Wyścig Policynych Radiowozów
Police Racing - Wyścig Policynych Radiowozów
Lubicie gry policyjne? Pasjonują Wam wyścigi samochodowe? To świetnie, ponieważ mamy dla wam grę, która łączy w sobie i jedno i drugie. Policjanci z pewnego posterunku postanowili urządzić sobie mały wyścig. Każdy z nich weźmie w nim udział swoim własnym radiowozem. Tutaj nie będą obowiązywały przepisy ruchu drogowego których musisz się pilnować. Masz wolną rękę i możesz zapomnieć o tym, że prowadzisz policyjny radiowóz. Nie jesteś na służbie. Pędź ile fabryka dała i wyprzedzaj innych policjantów na trudnym i pełnym zakrętów torze. Podczas pokonywania zakrętów uważaj, aby nie wypaść na pobocze. Na drodze w niektórych miejscach znajdują się plamy oleju, które mogą naszego bohatera trochę spowolnić lub zmienić tor jazdy radiowozu. Są tam również wspomagacze w postaci strzałek. Jeśli na jedną z nich wjedziemy naszym policyjnym autem dostanie niezłego kopa i popędzi do przodu niczym rakieta. Dzięki tym strzałką będziecie mogli bardzo szybko dogonić czołówkę wyścigu!
Gry podobne do Police Racing

Zagraj w grę Wyścig Policynych Radiowozów

128
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Wyścig Policynych Radiowozów koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2362 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Police Racing - Wyścig Policynych Radiowozów została dodana na Gry-24.eu 2014-08-25 o godzinie 18:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 2362 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry policyjne! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!