OCENA GRY
100%
2 głosy

Jazda Policyjnym Radiowozem

Kategoria: Gry PolicyjneIlość zagrań: 1465Dzisiaj grano: 0 razy
Jazda Policyjnym Radiowozem
Police Tracker - Jazda Policyjnym Radiowozem
Czy marzyłeś kiedyś, aby wsiąść do policyjnego radiowozu i zobaczyć jak jeździ się takim autem? Jeśli tak, to za chwilę zasiądziesz za kierownicą policyjnego auta i ruszysz w teren. Nie będziesz jednak miało okazji rzucić się w pościg za uciekającymi przestępcami. Trasa będzie wiodła przez lodowe pustkowia. Ośnieżone drogi są tak zasypane, że czasami nasz samochód będzie miał duże problemy z pokonywaniem ośnieżonych pagórków. Daj z siebie wszystko i ruszaj aby pokonać zasypaną śniegiem trasę i dojechać do celu. Na dachu radiowozu przez cały czas będzie mrugał niebiesko czerwony kogut, jednak on nie pomoże ci w pokonywaniu przeszkód. Musisz wykazać się refleksem i zapanować nad autem niczym kierowca rajdowy. Momentami od dachowania będą dzieliły cię centymetry, jednak jeśli w porę wybalansujesz auto będziesz w staniu temu zapobiec.
Gry podobne do Police Tracker

Zagraj w grę Jazda Policyjnym Radiowozem

129
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Jazda Policyjnym Radiowozem koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1465 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Police Tracker - Jazda Policyjnym Radiowozem została dodana na Gry-24.eu 2014-08-25 o godzinie 18:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1465 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry policyjne! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!