OCENA GRY
0%
1 głos

Sklep Dla Zwierząt

Kategoria: Gry SprzedawanieIlość zagrań: 1444Dzisiaj grano: 2 razy
Sklep dla Zwierząt
Pet Food Restaurant - Sklep dla Zwierząt
Czy zastanawialiście się kiedyś, co zamówiłyby zwierzęta gdyby miały szansę wybrać jedno danie w ekskluzywnej restauracji? Za chwilę poprowadzicie taką restaurację dla zwierzaków i spróbujecie obsłużyć przychodzące do niej psy, koty, małpki oraz zajączki. Gdy jeden ze zwierzaków wejdzie przez frontowe drzwi po prostu przeciągnijcie go i posadźcie na wolnym miejscu koło lady. Następnie przyjrzyjcie się chmurce, która pojawi się nad jego głowom i podajcie mu odpowiednie danie! Po chwili zwierzak będzie chciał zapłacić za swój posiłek. Kliknijcie na niego i czekajcie na kolejnego klienta! Każdą potrawę musicie podawać szybko i nie popełnić przy tym żadnego błędu!
Gry podobne do Pet Food Restaurant

Zagraj w grę Sklep dla Zwierząt

13
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
0
100
0%
Jeśli spodobała Wam się gra Sklep dla Zwierząt koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1444 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Pet Food Restaurant - Sklep dla Zwierząt została dodana na Gry-24.eu 2014-08-11 o godzinie 22:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1444 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry sprzedawanie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!