OCENA GRY
40%
5 głosów

Policyjny Pościg 3D

Kategoria: Gry PolicyjneIlość zagrań: 2303Dzisiaj grano: 0 razy
Policyjny Pościg 3D
Police Pursuit - Policyjny Pościg 3D
Świetna gra policyjna dla wszystkich miłośników pościgów i szybkiej, zwariowanej jazdy po mieście! To świetna gierka od Miniclip, w której czeka na Was cała masa wrażeń! Dzisiejszy dzień rozpocznie się dla Wam od rutynowego patrolu na ulicach wielkiego miasta. Podczas jazdy po mieście będziecie otrzymywali wezwania do różnych misji. Zazwyczaj będziecie musieli jak najszybciej ruszyć w pościg za uciekającym przestępcą. Jeśli chcecie poczuć się jak prawdziwi policjanci na służbie to nie czekajcie ani chwili dłużej tylko wsiadajcie do swojego radiowozu i ruszajcie w teren! Podczas akcji uruchomcie koguta, dzięki któremu inne samochody będą musiały zjeżdżać na pobocze aby umożliwić Wam przejazd. Mimo wszystko i tak musicie zachować ostrożność, aby podczas policyjnego pościgu nie wyrządzić szkód na mieście i nie spowodować zbyt wielkich strat w mieniu publicznym. W końcu zadaniem policjanta jako stróża porządku jest zapobieganie przestępstwom, a nie rozbijacie innych samochodów biorących udział w normalnym ruchu ulicznym. Zagrajcie i sprawdźcie, czy uda Wam się doścignąć każdego przestępcę i zamknąć go za kratkami!
Gry podobne do Police Pursuit

Zagraj w grę Policyjny Pościg 3D

130
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
40
60
40%
Jeśli spodobała Wam się gra Policyjny Pościg 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2303 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Police Pursuit - Policyjny Pościg 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-08-25 o godzinie 19:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 2303 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry policyjne! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!