OCENA GRY
100%
2 głosy

Szybka Jazda Radiowozem 3D

Kategoria: Gry PolicyjneIlość zagrań: 1302Dzisiaj grano: 0 razy
Szybka Jazda Radiowozem 3D
Police Run - Szybka Jazda Radiowozem 3D
Uruchom silnik radiowozu i wciśnij gaz do dechy! Już za chwilę przekonasz się na własnej skórze jak trudno przejechać przez zatłoczone ulice miasta w godzinach szczytu! Pomimo tego że przez cały czas jedziemy radiowozem na sygnale i tak musimy przeciskać się pomiędzy innymi uczestnikami ruchu. Ani myślą zjeżdżać na pobocze i ustępować nam miejsca, choć nasz pojazd jest uprzywilejowany. Jeśli kupicie wszystkie udoskonalenia dla swojego auta będziecie mogli rozwinąć prędkość przekraczającą 140 mil na godzinę! Każda trójwymiarowa trasa to jedna, prosta droga bez zakrętów. Składa się z kilku pasów które nieustannie musimy zmieniać. Po lewej stronie znajduje się pasek pokazujący dystans do mety. Po każdej wygranej przechodzimy do sklepu, w którym możemy wyposażyć policyjne auto w lepszy silnik, większe przyspieszenie i lepsze hamulce. Za wygrane otrzymujemy 500$, jednak aby uzbierać całą kwotę na tuning musimy dotrzeć do celu każdej mapy!
Gry podobne do Police Run

Zagraj w grę Szybka Jazda Radiowozem 3D

131
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Szybka Jazda Radiowozem 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1302 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Police Run - Szybka Jazda Radiowozem 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-08-25 o godzinie 23:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1302 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry policyjne! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!