OCENA GRY
50%
2 głosy

Driftowanie Policyjnym Samochodem

Kategoria: Gry PolicyjneIlość zagrań: 1751Dzisiaj grano: 0 razy
Driftowanie Policyjnym Samochodem
Police Car Drift - Driftowanie Policyjnym Samochodem
Driftowanie to sztuka jazdy bokiem. Jest niezwykle popularna w Japonii, o czym mogliśmy się przekonać w jednej z części filmu Szybcy i Wściekli - Tokyo Drift. Z pewnością byliście pod wrażaniem kierowców, którzy potrafili pokonywać wąskie zakręty z piskiem opon robić niesamowite sztuczki swoimi samochodami. Za chwilę sprawdzicie, czy podobnie potrafi jeździć policyjny samochód! Police Car Drift to gra wyścigowa, w której pościgamy się z z kilkoma innymi radiowozami na torze. Nasze auto jest bardzo szybkie i dobrze radzi sobie na trasie, jednak musicie uważać na plamy oleju rozlane na asfalcie. Olej po przyczepieniu się do koła powoduje dużą stratę przyczepności. Przy dużych prędkościach bardzo łatwo będzie wypaść na pobocze, co również spowoduje utratę prędkości. Jeśli chcecie wygrać ten policyjny wyścig musicie dać z siebie wszystko i pokonać wszystkie inne samochody na wszystkich trasach!
Gry podobne do Police Car Drift

Zagraj w grę Driftowanie Policyjnym Samochodem

132
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Driftowanie Policyjnym Samochodem koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1751 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Police Car Drift - Driftowanie Policyjnym Samochodem została dodana na Gry-24.eu 2014-08-26 o godzinie 09:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1751 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry policyjne! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!