OCENA GRY
71%
24 głosów

Ben 10 I Kreator Kosmitów

Kategoria: Gry Ben 10Ilość zagrań: 4855Dzisiaj grano: 1 razy
Ben 10 i Kreator Kosmitów
Ben 10 Hero Matrix - Ben 10 i Kreator Kosmitów
Za chwilę zagracie w jedną z najbardziej niesamowitych grach Bena 10! Hero Matrix to niesamowita gra, która przy pomocy potężnego Omnitrixa pozwoli Wam tworzyć swoich własnych kosmitów i kombinować ich DNA. Gra da Wam niemal nieograniczone możliwości tworzenia i z pewnością trafi na listę ulubionych gier wszystkich, prawdziwych fanów Bena Tennysona. Gra da Wam możliwość nie tylko zapisywania swoich niesamowitych projektów, ale również drukowania ich na domowej drukarce. Gry rozpoczniecie zabawę pierwszym krokiem będzie wybranie waszej postaci. Macie tutaj trzy różne możliwości. Może to być kosmita poruszający się na czterech łapach, stwór humanoidalny bądź też etap pośredni pomiędzy dwoma wzorami. Po chwili pojawi się zmodyfikowana wersja zegarka Bena wraz z całą paletą możliwości. Możecie zmodyfikować tors kosmity, zmieniać jego kolory, modyfikować tułów oraz głowę. Kombinujcie i sprawdźcie co z tego wyjdzie! Możecie również wybrać losowy model, a gra samodzielnie dobierze poszczególne elementy oraz ich kolory!
Gry podobne do Ben 10 Hero Matrix

Zagraj w grę Ben 10 i Kreator Kosmitów

138
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
71
29
71%
Jeśli spodobała Wam się gra Ben 10 i Kreator Kosmitów koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 4855 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Ben 10 Hero Matrix - Ben 10 i Kreator Kosmitów została dodana na Gry-24.eu 2014-08-26 o godzinie 22:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 4855 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry ben 10! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!