OCENA GRY
79%
24 głosów

Ben 10 I Walka Z Way Bigiem 3D

Kategoria: Gry Ben 10Ilość zagrań: 3679Dzisiaj grano: 1 razy
Ben 10 i Walka z Way Bigiem 3D
Ben 10 Destroy All Aliens Battle With Way Big - Ben 10 i Walka z Way Bigiem 3D
Ben 10 Destroy All Aliens: Battle With Way Big to chyba jedna z najfajniejszych gier Bena 10. Jej akcja rozpoczyna się w samym środku lasu. Widzimy Bena biegnącego przed siebie ile sił w nogach. Nagle ziemia pod jego nogami zaczyna się trząść a z oddali dobierają do jego uszu odgłosy kroków. Każdy z nich wprawia całe otoczenie w drżenie. Kosmita który właśnie się zbliża jest ogromny. To stwór znany jako Way Big. Kosmita jest potężny, sięga najwyższych czubków drzew. Aby Ben miał z nim jakiekolwiek szanse postanawia użyć Omnitrixa i przemienić się w Muchę. Way Big kieruje się w stronę miasta i jeśli tam dotrze zrówna wszystko z ziemią. Ben ma tylko jedną szansę aby go powstrzymać. Wzbijcie się w powietrze wraz z muchą i zadawajcie temu kolosowi kolejne ciosy. Walka będzie długa i niezwykle trudna. Kilka ciosów z pewnością nie zrobi na nim większego wrażenia. Będziecie musieli atakować go w najczulsze miejsca. Całą akcję oglądamy w pełnym trójwymiarze. Grafika na pewno Wam się spodoba, ponieważ robi wrażanie. Przed walką pojawi się lista przycisków, dzięki której dowiecie się jak sterować naszym kosmicznym bohaterem. Dajcie z siebie wszystko i zatrzymajcie tego potężnego kosmitę zanim będzie za późno!
Gry podobne do Ben 10 Destroy All Aliens Battle With Way Big

Zagraj w grę Ben 10 i Walka z Way Bigiem 3D

139
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
79
21
79%
Jeśli spodobała Wam się gra Ben 10 i Walka z Way Bigiem 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3679 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Ben 10 Destroy All Aliens Battle With Way Big - Ben 10 i Walka z Way Bigiem 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-08-26 o godzinie 23:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 3679 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry ben 10! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!