OCENA GRY
75%
4 głosy

Driftowanie Samochodem Bena 10

Kategoria: Gry Ben 10Ilość zagrań: 2486Dzisiaj grano: 0 razy
Driftowanie Samochodem Bena 10
Ben 10 Ultimate Drift - Driftowanie Samochodem Bena 10
Driftowanie Samochodem Bena 10 to nasza najnowsza gra wyścigowa. Ta część nawiązuje do sezonu Ultimate Alien. Za chwilę wsiądziecie do jego szybkiego, żółto czarnego samochodu z wielkim wlotem powietrza na masce i ruszycie na pierwszy tor! Waszym zadaniem będzie pokonanie trzech okrążeń w jak najkrótszym czasie, wykonanie jak największej liczby poślizgów w stylu driftu i rozwalenie tylu obiektów ile tylko zdołacie. Cała gra to sześć rewelacyjnych tras oraz dwa samochody do odblokowania. Pierwszy z nich już znacie. Drugim będzie jeep, trzecim natomiast szybki samochód sportowy o opływowym kształcie. Przed każdym wyścigiem ujrzycie czas w którym musicie się zmieścić i beczki, które musicie rozwalić samochodem Bena. Na trasie znajdziecie także dopalacze, które dadzą Wam dodatkową prędkość podczas jazdy. Wchodźcie w zakręty z piskiem opon i odblokujcie wszystkie fury! Jazda tym żółtym wozem jest dość trudna więc na początku potrenujcie i spróbujcie je opanować! Koniecznie zagrajcie również w inne gry Ben 10 na gry-24.eu!
Gry podobne do Ben 10 Ultimate Drift

Zagraj w grę Driftowanie Samochodem Bena 10

140
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
75
25
75%
Jeśli spodobała Wam się gra Driftowanie Samochodem Bena 10 koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2486 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Ben 10 Ultimate Drift - Driftowanie Samochodem Bena 10 została dodana na Gry-24.eu 2014-08-26 o godzinie 23:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 2486 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry ben 10! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!