OCENA GRY
73%
15 głosów

Parkowanie Autobusem W Mieście 3D

Kategoria: Gry AutobusyIlość zagrań: 2806Dzisiaj grano: 1 razy
Parkowanie Autobusem w Mieście 3D
City Bus Parking - Parkowanie Autobusem w Mieście 3D
Mamy dla Was coś specjalnego! To najnowsza gra w parkowanie autobusem w pełnym 3D! Na dodatek gra posiada piękną grafikę i masę wciągających poziomów! Na początku gry odpalicie silnik autobusu i ruszycie na swój pierwszy kurs. Na pewno doskonale znacie miejsca przeznaczone do parkowania autobusów. Oczywiście chodzi o przystanki. Na każdym z nich czekają pasażerowie czekający na podwózkę. W tej gierce będziecie mogli pojeździć aż trzema różnymi autobusami, więc czeka na Was masa atrakcji. Będziecie jeździli autobusem po mieście uważając ani nie potrącić jakiegoś przechodnia lub uderzyć w jakiś inny samochód. Wykorzystajcie swoje umiejętności jazdy tak wielkim pojazdem i wykonajcie każdą misję uzyskując w niej jak najlepszy czas! Przekonajcie się, jak zabawnie jeździ się autobusem pasażerskim po mieście!
Gry podobne do City Bus Parking

Zagraj w grę Parkowanie Autobusem w Mieście 3D

141
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
73
27
73%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie Autobusem w Mieście 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2806 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra City Bus Parking - Parkowanie Autobusem w Mieście 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-08-30 o godzinie 20:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 2806 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry autobusy! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!