OCENA GRY
0%
0 głosów

Świąteczna Kolorowanka Z Psami

Kategoria: Kolorowanki PsyIlość zagrań: 1506Dzisiaj grano: 1 razy
Świąteczna Kolorowanka z Psami
Doggy Christmas Coloring - Świąteczna Kolorowanka z Psami
Przenieście się do świata, w którymi mieszkają trzy sympatyczne pieski. Ta wesoła gromadka cieszy się ze świąt Bożego Narodzenia. Jak widać święty Mikołaj pomyślał również o nich, ponieważ każdy pies dostał prezent! Jednym z nich jest piękna i smakowita kość. W pokoju możemy dostrzec również choinkę znajdującą się pod samą ścianą. Pod nią leży kilka paczek nie rozpakowanych jeszcze prezentów. Na kominku pali się ogień, a atmosfera panująca w domu jest bardzo wesoła i świąteczna. Podczas grania na pewno odkryjecie w niej coś jeszcze. Możecie nie tylko kolorować obrazek za pomocą pędzla i farb. Możecie również samodzielnie coś narysować. Posłuży Wam do tego ołówek znajdujący się koło pędzla i gumki. Gdy go klikniecie będziecie mogli rozpocząć rysowanie po scenie. Zmieńcie jego kolor oraz grubość i dodajcie kolejny prezent pod choinką, narysujcie Mikołaja lub jeszcze jednego pieska!

Zagraj w grę Świąteczna Kolorowanka z Psami

143
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Świąteczna Kolorowanka z Psami koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1506 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Doggy Christmas Coloring - Świąteczna Kolorowanka z Psami została dodana na Gry-24.eu 2014-08-31 o godzinie 15:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1506 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki psy! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!