OCENA GRY
100%
1 głos

Kolorowanka Zakochany Kundel

Kategoria: Kolorowanki PsyIlość zagrań: 1225Dzisiaj grano: 0 razy
Kolorowanka Zakochany Kundel
Adorable Dog Coloring - Kolorowanka Zakochany Kundel
Na pewno poznajecie suczkę widoczną na tym obrazku. To Lady, bohaterka filmu Zakochany Kundel Walta Disneya. Opowiada on o pewnym kundelku wabiącym się Tramp. To bezdomny pies, który całymi dniami błąka się po okolicy. Nie ma swojego pana, przez co jest zaniedbany i nie wygląda zbyt ciekawie. Mimo to i tak wszyscy go uwielbiają. Ma niesamowite poczucie humoru i jest wiecznym optymistą. Pewnego dnia podczas zwiedzania okolicy poznaje piękną suczkę rasy cocker-spanie i od razu się w niej zakochuje. Choć na początku suczka nie darzy go sympatią, to jednak po pewnym czasie ona również zaczyna dostrzegać w Trampie wesołego i życzliwego psa. Choć oba psy należą do zupełnie innych światów na końcu bajki nie stanowi to dla nich przeszkody. Tylko Tramp ruszy na ratunek Lady gdy ta zostanie porwana przez hycla. Za chwilę będziecie mogli pomalować Lady oraz jej małego szczeniaczka. Wykorzystajcie swoje ulubione kolory i nadajcie tej sympatycznej scence z dwoma psami zupełnie nowego wyrazu!
Gry podobne do Adorable Dog Coloring

Zagraj w grę Kolorowanka Zakochany Kundel

144
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka Zakochany Kundel koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1225 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Adorable Dog Coloring - Kolorowanka Zakochany Kundel została dodana na Gry-24.eu 2014-08-31 o godzinie 15:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1225 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki psy! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!