OCENA GRY
100%
1 głos

Kolorowanka Dwóch Psów

Kategoria: Kolorowanki PsyIlość zagrań: 1755Dzisiaj grano: 1 razy
Kolorowanka Dwóch Psów
Rosy CB Dog House - Kolorowanka Dwóch Psów
Nowa gierka dla naszych najmłodszych fanów kolorowanek ze zwierzętami! Podobnie jak w kilku poprzednich kolorowankach naszymi bohaterami będą psy. Jeden z nich wygląda na typowego psa obronnego, co można poznać po jego groźnej minie. Drugi piesek wygląda na nieco młodszego. Mieszkają na podwórku w swoich budach. Dookoła możemy dostrzec płot otaczający całe podwórko oraz kilka rosnących za nim drzew. Koło piesków znajduje się również piłka oraz miska na jedzenie. Wykorzystajcie różne kolory i pomalujcie scenkę tak jak chcecie! Możecie zamalować każdy fragment obrazka! Wystarczy, że za pomocą myszki będziecie klikali i malowali poszczególne obszary scenki, a na pewno nadacie jej zupełnie innego wyrazu!
Gry podobne do Rosy CB Dog House

Zagraj w grę Kolorowanka Dwóch Psów

145
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka Dwóch Psów koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1755 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Rosy CB Dog House - Kolorowanka Dwóch Psów została dodana na Gry-24.eu 2014-08-31 o godzinie 15:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1755 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki psy! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!