OCENA GRY
54%
24 głosów

Ben 10 I Ostateczny Kryzys

Kategoria: Gry Ben 10Ilość zagrań: 2987Dzisiaj grano: 0 razy
Ben 10 i Ostateczny Kryzys
Ben 10 Ultimate Crisis - Ben 10 i Ostateczny Kryzys
Nowa, bardzo dobra gra z Benem 10, w której jak zwykle staniecie do walki z kosmitami atakującymi naszą piękną Ziemię. Tym razem będziemy musieli pokrzyżować plany Aggregora, który wraz ze swoją armią chce przejąć władanie nad naszą planetą. Ben 10 tym razem zmieni się w Szlamfajera, dziwacznego kosmitę który w pewnym sensie wygląda jak wielka roślina. Całe jego skóra ma kolor zielony. Na swoich barkach oraz na głowie posiada wypustki przypominające kolce. Za chwilę przeniesiecie się do miasta, który całe opustoszało. Rozpoczynamy walkę na placu, do którego za chwilę zaczną zmierzać kosmici Aggregora. Możemy miotać w nich błękitnymi kulami lub uderzyć w nich pięściami Szlamfajera. To gra przypominająca typowy survival, ponieważ będziemy musieli przetrwać jak najdłużej i rozprawić się ze wszystkimi przeciwnikami. Pomóżcie Benowi Tennysonowi pod postacią Szlamfajera po raz kolejny obronić Ziemię przed kosmiczną inwazją!
Gry podobne do Ben 10 Ultimate Crisis

Zagraj w grę Ben 10 i Ostateczny Kryzys

146
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
54
46
54%
Jeśli spodobała Wam się gra Ben 10 i Ostateczny Kryzys koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2987 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Ben 10 Ultimate Crisis - Ben 10 i Ostateczny Kryzys została dodana na Gry-24.eu 2014-08-31 o godzinie 18:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 2987 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry ben 10! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!