OCENA GRY
59%
17 głosów

Kolorowanka Z Violetty 2

Kategoria: Kolorowanki ViolettaIlość zagrań: 3192Dzisiaj grano: 1 razy
Kolorowanka z Violetty 2
Violetta Coloring 2 - Kolorowanka z Violetty 2
Serial Violetta po raz pierwszy pojawił się na kanale Disney Channel w drugiej połowie 2013 roku i bardzo szybko stał się ulubionym serialem dziewcząt na całym świecie. Na pewno dzisiaj każda fanka tej telenoweli wie o tytułowej Violetcie oraz grającej ją aktorce Martinie Stoessel dosłownie wszystko. Bardzo popularne stały się również gry z jej udziałem, których dzisiaj w internecie możemy znaleźć na prawdę bardzo dużo. Dzisiaj chcielibyśmy zaprosić Was do zagrania w bardzo fajną kolorowankę Violetty, w której piosenkarka będzie stała u boku swojego kolegi Leona. Przenieście się do jej świata i zabawcie się w kolorowanie tej sympatycznej pary! W grze znajdziecie całą masę kolorów, które będziecie mogły wykorzystać do pokolorowania swojej ulubionej gwiazdy oraz jej towarzysza z planu zdjęciowego. Mamy nadzieję, że gra bardzo Wam się spodoba i wkrótce powrócicie na gry-24.eu aby zagrać w nią jeszcze raz!
Gry podobne do Violetta Coloring 2

Zagraj w grę Kolorowanka z Violetty 2

147
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
59
41
59%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka z Violetty 2 koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3192 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Violetta Coloring 2 - Kolorowanka z Violetty 2 została dodana na Gry-24.eu 2014-08-31 o godzinie 20:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 3192 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki violetta! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!