OCENA GRY
70%
43 głosów

Kolorowanka Violetty

Kategoria: Kolorowanki ViolettaIlość zagrań: 4725Dzisiaj grano: 1 razy
Kolorowanka Violetty
Disney Violetta Coloring - Kolorowanka Violetty
Jeśli podobała Wam się poprzednia gra w kolorowanie Violetty to z przyjemnością zapraszamy Was do kolejnej kolorowanki z jedną z najbardziej popularnych aktorek Walta Disneya! Z pewnością doskonale znacie tę piosenkarkę, która przybyła do Studio 21 by pod okiem swojej cioci Angie zgłębiać tajniki muzycznej kariery. Bardzo szybko stała się jedną z najlepszych i najbardziej utalentowanych uczennic w szkole. Być może swój talent odziedziczyła po swojej mamie, która również była piosenkarką, na dodatek światowej sławy. Niestety zginęła na skutek nieszczęśliwego wypadku podczas jednej ze swoich tras koncertowych. Ojciec Violetty, German do tej pory nie może pogodzić się z utratą żony. Przez cały czas starał się chronić swoją córkę przed pójściem w jej ślady, jednak zamiłowanie Violetty do muzyki oraz seria zbiegów okoliczności pozwoliła jej rozpocząć muzyczną karierę. Chwytajcie za kredki i rozpocznijcie kolorowanie bohaterki! Możecie wybierać różne barwy, zmieniać je i sprawdzać które z nich najlepiej do niej pasują. Na pewno efekt końcowy będzie świetny i Violetta będzie wyglądała rewelacyjnie!
Gry podobne do Disney Violetta Coloring

Zagraj w grę Kolorowanka Violetty

148
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
70
30
70%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka Violetty koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 4725 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Disney Violetta Coloring - Kolorowanka Violetty została dodana na Gry-24.eu 2014-08-31 o godzinie 20:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 4725 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki violetta! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!