OCENA GRY
45%
20 głosów

Jazda Taxi I Parkowanie 3D

Kategoria: Gry ParkowanieIlość zagrań: 4279Dzisiaj grano: 0 razy
Jazda Taxi i Parkowanie 3D
Park It 3D Taxi - Jazda Taxi i Parkowanie 3D
Dzisiaj mamy dla Was wspaniałą grę samochodową 3D, w której sprawdzicie się w parkowaniu żółtego taxi. Gierka zależy do wspaniałej serii gier w parkowanie, którą z pewnością zna każdy miłośnik tego gatunków gier samochodowych. Wskoczycie za kierownicę żółtej taksówki i wyruszycie na ulice trójwymiarowego miasta, aby przewozić pasażerów z miejsca na miejsce. Musicie wykazać się umiejętnością jazdy po wąskich i zdradliwych uliczkach miasta, manewrowania w miejskim ruchu oraz parkowania w najbardziej zwariowanych i nietypowych miejscach! Gra oferuje Wam 18 unikalnych i bardzo interesujących poziomów, podczas których sprawdzicie się w roli kierowcy tego żółtego auta, i wykonacie wiele zadań. Strzałka widoczna na ekranie zawsze wskaże Wam drogę do pasażera czekającego na podwózkę lub miejsca, do którego klient życzy sobie pojechać. Postarajcie się, aby jazda przebiegła dla niego w miarę szybko i spokojnie, i obyło się bez stłuczek!
Gry podobne do Park It 3D Taxi

Zagraj w grę Jazda Taxi i Parkowanie 3D

15
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
45
55
45%
Jeśli spodobała Wam się gra Jazda Taxi i Parkowanie 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 4279 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Park It 3D Taxi - Jazda Taxi i Parkowanie 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-08-12 o godzinie 12:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 4279 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry parkowanie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!