OCENA GRY
100%
1 głos

Wyścigi Po Ulicach Tokio

Kategoria: Gry WyścigoweIlość zagrań: 1709Dzisiaj grano: 1 razy
Wyścigi po Ulicach Tokio
Speed Street Tokyo - Wyścigi po Ulicach Tokio
Chyba każdy chłopak marzy o tym, aby stać się właścicielem wspaniałego, sportowego samochodu takiego jak Lamborghini, Porsche czy Audi R8. To jedne z najbardziej pożądanych i najszybszych samochodów świata. Za chwilę będziecie mogli się nimi przejechać. To jednak nie wszystko. W grze wyścigowej Speed Street Tokyo będziecie mogli się nimi ścigać po ulicach Tokio! Niczym w filmie Szybcy i Wściekli Tokyo Drift wyruszycie na ulice tej wielkiej, japońskiej metropolii i pokażecie co umiecie wyczyniać za kierownicą! Na początku gry otrzymacie pierwszy samochód. Choć nie jest to samochód marzeń to i tak już wkrótce będziecie mogli go zmienić i kupić lepsze auto. Wszystko zależy od tego, jak będziecie radzili sobie w wyścigach! Grafika w grze jest na prawdę rewelacyjna i niezwykle dopracowana, dzięki czemu gra przypomina trochę starsze gry samochodowe na komputery PC. Światła naszych reflektorów tworzą ciekawą poświatę, budynki w tle oraz sama droga również prezentuje się całkiem nieźle. Największe zaskoczenie stanowi jednak sama jazda. Prowadzenie jednego ze sportowych samochodów w wyścigu jest niezwykle ekscytujące i daje wiele frajdy. Wraz z kolejnymi wygranymi będziemy mogli odblokowywać nowe, japońskie tory, kupować nowe fury i piąć się na szczyty rajdowej kariery. Trasy są dość długie, podczas każdego z wyścigów będziemy musieli ukończyć kilka okrążeń. Na początku postarajcie się wyczuć swoje auto i sprawdźcie jak radzi sobie na drodze. Umiejętność kontrolowania samochodu to podstawa. Starczy pisania. Odpalajcie silniki i ruszajcie na swój pierwszy wyścig!
Gry podobne do Speed Street Tokyo

Zagraj w grę Wyścigi po Ulicach Tokio

150
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Wyścigi po Ulicach Tokio koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1709 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Speed Street Tokyo - Wyścigi po Ulicach Tokio została dodana na Gry-24.eu 2014-09-01 o godzinie 08:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 1709 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry wyścigowe! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!