OCENA GRY
50%
2 głosy

Kolorowanka Pieska Shih Tzu

Kategoria: Kolorowanki PsyIlość zagrań: 1861Dzisiaj grano: 0 razy
Kolorowanka Pieska Shih Tzu
Baby Shih Tzu - Kolorowanka Pieska Shih Tzu
Prezentujemy Wam nową, psią kolorowankę, której głównym bohaterem będzie uroczy piesek rasy Shig Tzu. To psy, które bardzo przywiązują się do swoich opiekunów. Uwielbiają znajdować się w centrum zainteresowania i cieszą się towarzystwem ludzi. Za chwilę pokolorujecie jednego z takich psów w nowej, wspaniałej kolorowance ze zwierzakami! Piesek znajduje się na spacerze w parku. W tle możemy podziwiać piękną tęczę, niestety na razie wszystkie jej pasy są białe. W parku znajduje się kilka drzew oraz staw. W oddali możemy również dostrzec domki oraz diabelski młyn. Zastanówcie się jakie kolory będą do tej sceny najlepiej pasowały. Za każdym razem gdy wybierzecie kolor będziecie mogli zobaczyć jak będzie wyglądał dany element obrazka najeżdżając na niego myszką. Jeśli podoba Wam się kolor po prostu kliknijcie, jeśli nie spróbujcie innej barwy! Pokolorujcie nie tylko pieska, ale także całe otoczenie nie zapominając o tęczy! Każdy jej pas powinien być inny!
Gry podobne do Baby Shih Tzu

Zagraj w grę Kolorowanka Pieska Shih Tzu

151
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka Pieska Shih Tzu koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1861 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Baby Shih Tzu - Kolorowanka Pieska Shih Tzu została dodana na Gry-24.eu 2014-09-01 o godzinie 10:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 1861 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki psy! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!