OCENA GRY
100%
1 głos

Kolorowanka Samochód Przyszłości

Kategoria: Kolorowanki SamochodyIlość zagrań: 2299Dzisiaj grano: 0 razy
Kolorowanka Samochód Przyszłości
Kids Coloring Future Car - Kolorowanka Samochód Przyszłości
Jak wyobrażacie sobie samochody przyszłości? Czy sądzicie, że podobnie jak w filmie Powrót do przyszłości Roberta Zemeckisa auta będą posiadały napęd anty-grawitacyjny pozwalający im latać? Być może w odległej przyszłości drogi i autostrady nie będą nam potrzebne a cały ruch będzie odbywał się na trasach znajdujących się wysoko nad ziemią? Za chwilę przyjrzycie się wspaniałemu, sportowemu modelowi BMW. Auto wygląda bardzo futurystycznie i posiada opływowy kształt podobny do samochodów Lamborghini. Wykorzystajcie farby i rozpocznijcie malowanie auta! Pamiętajcie o pokolorowaniu wszystkich drobnych szczegółów, takich jak klamki, fotele, lusterka i felgi! Jeśli będziecie chcieli będziecie mogli wydrukować pokolorowane przez siebie auto klikając na ikonkę drukarki!
Gry podobne do Kids Coloring Future Car

Zagraj w grę Kolorowanka Samochód Przyszłości

154
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka Samochód Przyszłości koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2299 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Kids Coloring Future Car - Kolorowanka Samochód Przyszłości została dodana na Gry-24.eu 2014-09-01 o godzinie 20:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 2299 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki samochody! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!