OCENA GRY
50%
4 głosy

Kolorowanka Porsche

Kategoria: Kolorowanki SamochodyIlość zagrań: 1851Dzisiaj grano: 0 razy
Kolorowanka Porsche
Kids Coloring New Car - Kolorowanka Porsche
Dzisiaj prezentujemy Wam kolejną, samochodową kolorowankę. Tym razem naszym modelem będzie piękne auto marki Porsche. Firma produkująca te piękne auta została założona w 1931 roku przez Ferdinanda Porsche. Obecnie jest jedną z największych firm niemieckich produkujących samochody seryjne. Jednym z najbardziej znanych modeli tej firmy jest Porsche 911. Kolejne samochody tej marki stawały się marzeniem każdego kierowcy. Za chwilę zabawicie się w kolorowanie jednego z nowszych modeli. Wykorzystajcie różne farby znajdujące się w panelu po prawej stronie gry i po kolei nanoście kolory na scenkę. Każdy zamknięty obszar auta możecie pomalować na inny kolor. Wykorzystajcie wyobraźnię i zastanówcie się, jakiego koloru powinno być jego nadwozie, koła oraz wszystkie inne elementy pojazdu. Pamiętajcie o pokolorowaniu wszystkich drobnych detalu. Obrazem auta możecie następnie wydrukować. Wystarczy, że klikniecie na ikonkę drukarki i gotowe!
Gry podobne do Kids Coloring New Car

Zagraj w grę Kolorowanka Porsche

155
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka Porsche koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1851 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Kids Coloring New Car - Kolorowanka Porsche została dodana na Gry-24.eu 2014-09-01 o godzinie 20:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 1851 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki samochody! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!