OCENA GRY
0%
0 głosów

Kolorowanka Delfin

Kategoria: Kolorowanki ZwierzętaIlość zagrań: 1471Dzisiaj grano: 0 razy
Kolorowanka Delfin
Dolphin Coloring - Kolorowanka Delfin
Delfiny to niezwykle inteligentne zwierzęta. Są również jednym z najbardziej sympatycznych i przyjaznych ludziom mieszkańców mórz i oceanów. Być może kiedyś oglądaliście pokazy sztuczek wykonywanych przez delfiny i byliście pod wrażeniem ich przedstawienia! Za chwilę postaracie się pokolorować pewnego sympatycznego delfina pływającego w morskich głębinach. Za pomocą różnych kredek postarajcie się nadać tej scence trochę więcej uroku! Pomalujcie całe otoczenie w którym się znajduje oraz jego samego. Na pewno przyjdzie Wam do głowy coś ciekawego!
Gry podobne do Dolphin Coloring

Zagraj w grę Kolorowanka Delfin

156
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka Delfin koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1471 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Dolphin Coloring - Kolorowanka Delfin została dodana na Gry-24.eu 2014-09-02 o godzinie 14:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 1471 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki zwierzęta! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!