OCENA GRY
50%
2 głosy

Nauka Jazdy Suvem 3D

Kategoria: Gry ParkowanieIlość zagrań: 1826Dzisiaj grano: 1 razy
Nauka Jazdy SUVem 3D
Car Drive AT - Nauka Jazdy SUVem 3D
Innowacyjna gra w parkowanie dla wszystkich fanów jazdy dużymi samochodami zwanymi SUV-ami. Będzie to gra zupełnie inna niż wcześniejsze gry samochodowe. Nie będą to wyścigi, nie będzie to również klasyczne parkowanie samochodu. Będzie to połączenie wyścigów i parkowania z dodatkową domieszką zręcznościówki. Gdy wsiądziemy do naszego samochodu i rozpoczniemy przechodzenie pierwszego poziomu będziemy musieli wcisnąć gaz do dechy, ominąć wszystkie pachołki i zaparkować auto na samym końcu toru. Musimy to jednak zrobić bardzo szybko. W grze będziecie widzieli również widmowy samochód, który podpowie Wam jak jechać. Czy będziecie umieli pobić jego czas? Momentami jazda tym autem przypomina jazdę po placu manewrowym podczas nauki jazdy. Przekonajcie się, że szybkie parkowanie nie jest wcale łatwe i wymaga niesamowitego refleksu!
Gry podobne do Car Drive AT

Zagraj w grę Nauka Jazdy SUVem 3D

157
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Nauka Jazdy SUVem 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1826 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Car Drive AT - Nauka Jazdy SUVem 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-09-04 o godzinie 09:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 1826 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry parkowanie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!