OCENA GRY
100%
19 głosów

Driftowanie Rajdowym Samochodem 3D

Kategoria: Gry WyścigoweIlość zagrań: 2041Dzisiaj grano: 0 razy
Driftowanie Rajdowym Samochodem 3D
CarX Drift Racing - Driftowanie Rajdowym Samochodem 3D
CarX Drift Racing to jedna z najlepszych gier samochodowych jakie znajdziecie na Gry-24.eu. Po prostu musicie w nią zagrać, ponieważ gra posiada nie tylko niesamowitą i bardzo dopracowaną grafikę, ale także wspaniale wykonane modele samochodów. To rewelacyjny symulator wyścigów połączony ze zwariowanym driftowaniem na zakrętach. Możesz testować różne modele samochodów i sprawdzać na co je stać. Po rozpoczęciu gry od razu przeniesiesz się na tor wyścigowy, na którym wykonasz kilka okrążeń. Możesz zmieniać biegi, hamować na ręcznym, zmieniać widok z kamery i tak dalej. Sprawdź ile frajdy daje jazda sportowym autem i czy zdołasz utrzymać samochód na torze!
Gry podobne do CarX Drift Racing

Zagraj w grę Driftowanie Rajdowym Samochodem 3D

158
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Driftowanie Rajdowym Samochodem 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2041 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra CarX Drift Racing - Driftowanie Rajdowym Samochodem 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-09-05 o godzinie 17:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 2041 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry wyścigowe! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!