OCENA GRY
72%
50 głosów

Kolorowanka Lego Batman

Kategoria: KolorowankiIlość zagrań: 10917Dzisiaj grano: 0 razy
Kolorowanka Lego Batman
The Lego Movie Kids Coloring - Kolorowanka Lego Batman
Czy oglądaliście już film Lego Movie? Jeśli tak, to na pewno zauważyliście, że w filmie pojawia się postać Lego Batmana. To jeden z najlepiej znanych superbohaterów komiksów, filmów oraz kreskówek i na pewno doskonale go znacie. Pod maskę kryje się multimiliarder Bruce Wayne, który postanowił przywdziać kostium nietoperza i rozpocząć swoją krucjatę przeciwko przestępcą, którzy w Gotham City czują się bezkarni. Jego kostium składa się z kilku charakterystycznych elementów. Nosi kuloodporny pancerz z żółtym symbolem nietoperza na żółtym tle oraz czarną pelerynę. Jego twarz skryta jest za czarną maską przypominającą nietoperza. Używa również wielu nowoczesnych gadżetów, dzięki którym jest w stanie wspinać się na wysokie budynki i potrafi zaskoczyć swoich wrogów. Za chwilę będziecie mogli pokolorować postać Batmana i zupełnie zmienić jego wygląd. W filmach oraz kreskówkach jego kostium jest ciemny. Jeśli chcecie, możecie trochę go rozjaśnić używając bardziej krzykliwych barw. Pomalujcie jego maskę, oczy, pelerynę oraz tors, i pamiętajcie, aby nie zapomnieć o najdrobniejszych szczegółach wyglądu człowieka nietoperza!
Gry podobne do The Lego Movie Kids Coloring

Zagraj w grę Kolorowanka Lego Batman

159
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
72
28
72%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka Lego Batman koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 10917 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra The Lego Movie Kids Coloring - Kolorowanka Lego Batman została dodana na Gry-24.eu 2014-09-08 o godzinie 14:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 10917 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!