OCENA GRY
88%
16 głosów

Parkowanie Samolotów 3D

Kategoria: Gry ParkowanieIlość zagrań: 4151Dzisiaj grano: 0 razy
Parkowanie Samolotów 3D
Park it 3D Jumbo Jets - Parkowanie Samolotów 3D
Jeśli uważacie, że gry o samolotach są nudne, to koniecznie zagrajcie w nową grę w parkowanie wielkim Jumbo Jetem! To gra z serii Park It 3D, która wyrobiła sobie w świecie darmowych gier online całkiem niezłą renomę. Do tej pory mieliśmy okazję parkować różnymi pojazdami w pięknych, trójwymiarowych światach. Teraz przyszła pora na kolejne wyzwanie. Niestety naszym samolotem nie będziemy mogli polatać, jednak jazda nim po płycie lotniska również będzie ciekawa i ekscytująca. Wszystkie samoloty musiały awaryjnie lądować, ponieważ w prognozach meteorologicznych zapowiedziano wielki huragan. Samoloty, które mimo ostrzeżeń pozostaną w powietrzu mogą mieć spore problemy. Wiele samolotów wylądowało na jednym lotnisku i zrobił się tu niezły bałagan. Brakuje miejsca aby je wszystkie ustawić. Wsiadaj do kabiny pilota i poprowadź samolot lawirując pomiędzy innymi maszynami. Musisz dotrzeć nim do wyznaczonego obszaru zamalowanego żółtą linią.
Gry podobne do Park it 3D Jumbo Jets

Zagraj w grę Parkowanie Samolotów 3D

16
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
88
13
88%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie Samolotów 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 4151 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Park it 3D Jumbo Jets - Parkowanie Samolotów 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-08-12 o godzinie 13:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 4151 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry parkowanie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!