OCENA GRY
75%
8 głosów

Kolorowanka Księżniczka Zosia

Kategoria: Gry Księżniczka ZosiaIlość zagrań: 5346Dzisiaj grano: 0 razy
Kolorowanka Księżniczka Zosia
Disney Princess Sofia Coloring - Kolorowanka Księżniczka Zosia
Bajka o przygodach sympatycznej księżniczki o imieniu Zosia podbiła serca dzieci na całym świecie. Więcej informacji na jej temat możecie znaleźć w naszej kategorii z grami Zosi. Jeśli Wy również uwielbiacie oglądać serial o jej przygodach to na pewno również chętnie pokolorujecie jej obrazek! W kolorowance księżniczki Zosi będziecie mogły całkowicie odmienić wygląd księżniczki i dobrać kolory wedle własnego gustu. Zastanówcie się, w jakim kolorze sukienki będzie wyglądała najlepiej, zmieńcie wygląd jej magicznego amuletu Avaloru, zastanówcie się, jak powinna wyglądać tiara, która nosi na głowie, oraz jakiego koloru włosy będą jej pasowały. Oprócz wyglądu samej bohaterki będziecie także mogły pokolorować wiele innych elementów obrazka. Wykorzystajcie do tego paletę barw znajdującą się po prawej stronie i za pomocą pędzelka nanoście kolory na obrazek!
Gry podobne do Disney Princess Sofia Coloring

Zagraj w grę Kolorowanka Księżniczka Zosia

160
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
75
25
75%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka Księżniczka Zosia koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 5346 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Disney Princess Sofia Coloring - Kolorowanka Księżniczka Zosia została dodana na Gry-24.eu 2014-09-08 o godzinie 20:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 5346 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry księżniczka zosia! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!