OCENA GRY
0%
0 głosów

Kolorowanka Psa Na Desce Surfingowej

Kategoria: Kolorowanki PsyIlość zagrań: 1398Dzisiaj grano: 0 razy
Kolorowanka Psa na Desce Surfingowej
Surfing Doggie Online Coloring Page - Kolorowanka Psa na Desce Surfingowej
Wszystkie kolorowanki ze zwierzętami mają w sobie coś szczególnego. Dzisiejsza kolorowanka będzie nieco niezwykła, jej bohaterem będzie bowiem pewien pies, który postanowił popływać na desce surfingowej. Na razie nie ma zbyt wielkiego doświadczenia w uprawianiu tego wodnego sportu, jednak na pewno już wkrótce będzie sobie świetnie radził. Postanowił rozpocząć swoją naukę na pewnym jeziorze. Scenka, w której się znajduje przedstawia nie tylko naszego psiego miłośnika surfingu, ale także wiele innych elementów. Na brzegu rosną piękne kwiaty, na liściach unoszących się na wodzie wylegują się żaby a pogoda zdaje się dopisywać. Pokolorujcie ten obrazek nie zapominając nawet o najmniejszych obszarach i najmniejszych zwierzątkach. Będziecie mieli do swojej dyspozycji na prawdę sporo różnych kolorów. Wykorzystajcie je aby nadać scenie zupełnie nowego, niesamowitego wyglądu!
Gry podobne do Surfing Doggie Online Coloring Page

Zagraj w grę Kolorowanka Psa na Desce Surfingowej

161
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka Psa na Desce Surfingowej koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1398 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Surfing Doggie Online Coloring Page - Kolorowanka Psa na Desce Surfingowej została dodana na Gry-24.eu 2014-09-10 o godzinie 11:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 1398 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki psy! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!